POLECAMYPOLECAMY

Open Finance
Doradztwo finansowe

 • dzięki spotkaniu z doradcą:
 • wybierzesz najkorzystniejszą walutę i oprocentowanie
 • w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności
 • podpiszesz umowę kredytową z bankiem

Monthly Archives: Wrzesień 2014

Najlepsza karta kredytowa 2014

Z kartą możesz gromadzić punkty w multibrandowym programie lojalnościowym i wymieniać je na vouchery zakupowe również usługi u partnerów programu albo na spłaty części obciążenia.


 • Płacąc Kartą Kredytową Citibank MasterCard World, gromadzisz punkty i wymieniasz je na nagrody (każde 5 zł wydane przy pomocy karty to 1 punkt, każde 5 zł wydane w sklepach Partnerów w Polsce to 2 punkty)

 • Za pierwszą transakcję kartą otrzymasz 1 000 punktów powitalnych

 • Zgromadzone punkty możesz podmienić na vouchery do wykorzystania u partnerów ewentualnie spłatę części obciążenia

 • Płacąc Kartą Kredytową Citibank MasterCard World u Partnerów masz prawo do upustów czy też bonów podarunkowych (H&M, Perfumeria Douglas, TUI, Intersport, Multikino, Play, Merlin.pl, Sony Centre, Pure Health&Fitness)

 • Kartą Kredytową Citbank Wizz Air Word MasterCard można płacić punktach oznaczonych symbolem MasterCard na świecie. Bank nie bierze prowizji za zakupy dokonane kartą.

 • Nieoprocentowany debet nawet do 54 dni.

 • Możliwość opłacania miesięcznych rachunków.

 • Płacąc kartą uzyskasz rabat nawet do 50% w ponad 4700 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce.
 • ZAMÓW KARTĘ I ODBIERZ 100 ZŁ W PREZENCIE

Najlepsza konsolidacja – Oddaj swoje zadłużenia jednym kredytem

Kredyty konsolidacyjne cieszą się szerokim zainteresowaniem osób nadmiernie zadłużonych. Trudno się dziwić, po otrzymaniu takiego zobowiązania zamiast kilku rat opłacamy jedynie jedną, czasem nawet niższą od kwoty dotychczasowych zobowiązań.

Kredyt konsolidacyjnyalior

Alior Bank

Maksymalna suma kredytu – Alior bank oferuje kredyt konsolidacyjny bez poręczeń i zabezpieczeń, w wysokości do 150 000 zł (w związku z tym do kredytu ma zastosowanie ustawa o kredycie konsumenckim).

Poza spłatą ustalonych umów i wierzytelności, Kredytobiorca może starać się o wspomagającą sumę kredytu na swobodny cel.

Co ważne, zgodnie z informacjami wskazywanymi na stronie internetowej, Alior Bank aprobuje szeroki profil źródeł dochodu: prócz typowej umowy o pracę dopuszcza też umowę zlecenia oraz umowę o dzieło.

Maksymalna kwota zobowiązania bez zabezpieczeń dla jednej osoby to 150 000 zł. Jeśli jednakże osoba składająca wniosek w pojedynkę nie posiada dostatecznej zdolności kredytowej, istnieje alternatywa poręczenia umowy aż przez 3 poręczycieli.

Kwota otrzymanego kredytu: przelewana jest na określony rachunek bankowy lub wypłacana gotówką w oddziale Banku.

Spłata kredytu może być w ratach równych lub malejących.

Aby uzyskać kredyt konsolidayjny (Zobacz porównanie kredytów konsolidacyjnych) w Alior Banku nie jest wymagane posiadanie rachunku w tym Banku.

Nie wiesz jak określić RRSO? Skorzystaj z kalkulatora Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO). RRSO jest stopą procentową uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne wydatki związane z kredytem. Dzięki temu RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, konsolidacyjnych, a również pożyczek gotówkowych i pożyczek hipotecznych.

Kalkulator RRSO wyliczy Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentwoania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie założeń (suma kredytu, oprocentowanie kredytu, okres spłaty, wysokość prowizji, inne koszty kredytu).

Społecznościowy gigant stara się w Irlandii o licencję instytucji pieniądza elektronicz…

nieruchomości wielkopolski

Społecznościowy gigant stara się w Irlandii o licencję instytucji pieniądza elektronicznego. Jak donosi The Financial Times, od pozytywnego zakończenia rejestracji dzieli Facebooka już tylko kilka tygodni. To oznacza, że amerykańska firma będzie mogła świadczyć usługi zbliżone do bankowych w całej Unii Europejskiej.

O tym, że potentaci e-biznesu – Amazon, Facebook czy Apple – mogą stać się w przyszłości bankami spekulowano już od dawna. Większość ekspertów twierdziła, że niebankowym firmom nie śpieszy się do tego, żeby poddawać się rygorom typowym dla instytucji finansowych. Mogłoby to krępować ich ruchy, a podstawowa działalność międzynarodowych gigantów jest znacznie bardziej zyskowna niż usługi finansowe.

 

Wygląda na to, że jako pierwszy przygodę z finansami rozpocznie Facebook. Zgodnie z informacjami The Financial Times już wkrótce firma będzie miała licencję instytucji pieniądza elektronicznego. Instytucja taka może:

przyjmować od klientów środki w postaci gotówki lub pieniądza bezgotówkowego i zamieniać je na pieniądz elektroniczny (np. zapisywany na specyficznym typie rachunku, który nie jest traktowany jako depozyt bankowy,

umożliwiać klientom przesyłanie e-pieniądza pomiędzy rachunkami i rozliczać transakcje np. na rzecz przedsiębiorców przyjmujących zapłatę w takiej formie,

wykupywać od klientów e-pieniądz, zamieniając go z powrotem na gotówkę i pieniądz bezgotówkowy.

Ponieważ licencja wydana w jednym z krajów UE jest ważna na terenie całej unii, to Facebook nie będzie musiał starać się o pozwolenie w każdym z krajów Unii. Wystarczy, że zawiadomi miejscowy organ nadzoru finansowego o zamiarze rozpoczęcia działalności.

Otrzymanie licencji może być wstępem do zaoferowania przez firmę usług międzynarodowych transferów pieniężnych oraz płatności w handlu elektronicznym.

Niewykluczone, że już wkrótce zamiast korzystać z przelewu bankowego lub PayPala będziemy mogli przekazywać pieniądze swoim krajowym i zagranicznym znajomym bezpośrednio w serwisie Facebook.

 

Do tej pory Facebook nie próbował swoich sił w tej branży, ograniczając się przede wszystkim do obsługi płatności za gry i aplikacje rozprowadzane na jego platformie. Przez pewien czas firma wydawała nawet swoją wirtualną walutę (Facebook Credits, która jednak okazała się niezbyt wygodnym narzędziem i została wycofana z obiegu w 2013 r.

autor: Michał Kisiel

Mieszkanie na sprzedaż

W dniach 7-21 października 2013 roku jest prowadzona publiczna emisja…

mieszkanie wynajem

W dniach 7-21 października 2011 roku jest prowadzona publiczna emisja certyfikatów inwestycyjnych serii H funduszu Investor Private Equity FIZ.

Cena emisyjna certyfikatów wynosi 1.490,06 zł i jest równa wartości aktywów netto na certyfikat inwestycyjny na Dzień Wyceny 30 września 2011 roku przypadający na 7 dni przed dniem rozpoczęcia przyjmowania zapisów.

Fundusz aktywów niepublicznych Investor Private Equity FIZ rozpoczął działalność we wrześniu 2007 roku. Inwestuje w akcje spółek akcyjnych nienotowanych na giełdzie oraz w udziały w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość aktywów netto Investor PE FIZ według ostatniej wyceny wynosi 161,3 mln zł.
Od początku działalności fundusz zarobił 49 proc. W tym czasie indeks WIG spadł o 38 proc. Wyniki te dowodzą, że specjaliści zarządzający funduszem nie tylko ochronili wartość powierzonych im pieniędzy podczas kryzysu finansowego, lecz również sporo zarobili.

Strategia zarządzania funduszem polega na wchodzeniu w inwestycje na okres 2-3 lat, po czym spółka jest sprzedawana innemu inwestorowi lub wprowadzana na giełdę. Fundusz obejmuje pakiety kontrolne lub mniejszościowe z dużymi uprawnieniami kontrolnymi zagwarantowanymi poprzez umowy inwestycyjne. Do portfela są dobierane projekty o wartości od 5 do 20 mln zł. Zarządzający funduszem kładą duży nacisk na bezpieczeństwo inwestycji.

Czas trwania funduszu Investor PE FIZ jest nieoznaczony. Jednak inwestor może wyjść z inwestycji poprzez sprzedaż certyfikatów na GPW lub przedstawiając je do wykupu, który może być przeprowadzony po zamknięciu określonego projektu lub etapu inwestycyjnego. Ostatnio certyfikaty można było przedstawić do wykupu na koniec czerwca 2011 roku.

Źródło: Investors TFI

Nieruchomości słupsk

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki bez żadnych kosztów – 0 zł prowizji i 0% oprocentowa…

pożyczka pozabankowa

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki bez żadnych kosztów – 0 zł prowizji i 0% oprocentowania. To wyjątkowa, pierwsza na rynku taka oferta.  Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł, a jej spłata może być rozłożona nawet na 12 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, co oznacza, że jeśli w ramach promocji klient pożyczy 1200 zł na 12 miesięcy, odda również kwotę 1200 zł (miesięczna rata wyniesie 100 zł.

 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy przyjść do oddziału i wypełnić wniosek. Oferta pożyczki nie jest powiązana z korzystaniem z innego produktu bankowego czy koniecznością wykupienia ubezpieczenia. Propozycja skierowana jest głównie do nowych klientów, ale mogą z niej skorzystać również obecni, którzy nie mają detalicznych zobowiązań kredytowych w Banku BGŻ.

 

– Nasz produkt nie ma żadnych haczyków. Jest to prawdziwy Warszawa Nieruchomości

Tablet za symboliczną złotówkę można od dziś otrzymać w banku. Wystarczy otworzyć lokat…

kalkulator kredytowy

Tablet za symboliczną złotówkę można od dziś otrzymać w banku. Wystarczy otworzyć lokatę, aby w promocyjnej cenie kupić urządzenie Apple iPad mini lub Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Oferta dostępna jest tylko w Idea Banku. Wystarczy ulokować 5 tys. zł.

- Dając klientom możliwość zakupu nowoczesnego urządzenia po promocyjnej cenie zachęcamy ich do rozpoczęcia współpracy z Idea Bankiem. Dzięki tej ofercie mamy szanse być nie tylko bankiem dla przedsiębiorców, ale też bankiem dla Świętych Mikołajów – mówi Edyta Wilczek, dyrektor marketingu.

Wystarczy oszczędzać trzy miesiące

Propozycja kierowana jest do osób, które założą w banku lokatę. Depozyty są tak skonstruowane, że umożliwiają elastyczny dobór okresu oszczędzania. Minimalny czas oszczędzania wynosi trzy miesiące, ale dostępne są też inne warianty: 6,12 lub 36 miesięcy. O wyborze tego okresu decyduje klient, a wycofując się w ciągu trzech dni po jego upływie zachowuje pełne prawo do naliczonych odsetek. Zasada ta dotyczy również zakupionego w promocji sprzętu – posiadacz lokaty może z niej zrezygnować już po upływie wybranego okresu rozliczeniowego, nie narażając się na jakiekolwiek koszty związane z dokonanym zakupem.

- Ten ważny punkt z regulaminu promocji powoduje, że oferta Lokata z tabletem jest niezwykle elastyczna. Choć sam pomysł zaczerpnięty jest z rynku telefonii komórkowej, to od funkcjonujących tam standardów wyraźnie odróżnia nas pozostawiona klientowi swoboda działania jeśli chodzi o kontynuację współpracy – ocenia Edyta Wilczek. Warto też zwrócić uwagę na prostotę produktu, który opiera się wyłącznie na tradycyjnej lokacie bankowej.

Oprocentowanie odpowiadające ok. 8% na tradycyjnej lokacie

Marka tabletu, który można kupić po promocyjnej cenie, zależy od ulokowanej kwoty. Przykładowo, urządzenie Samsunga można otrzymać lokując już 5 tys. zł, a tablet marki Apple – odkładając już 8 tys. zł. Każdy z tabletów w promocji kosztuje 1 zł. Oprocentowanie lokaty wynosi w pierwszym okresie rozliczeniowym 0,10% w skali roku, ale uwzględniając korzyści z zakupu tabletu za złotówkę, odpowiada ono tradycyjnej lokacie oprocentowanej na poziomie ok. 8%. W pozostałych okresach oprocentowanie (nominalne zależy od wybranego wariantu lokaty. Przykładowo dla depozytu 2-letniego wynosi 4,5% w skali roku.

Jeden klient może założyć tylko jedną promocyjną lokatę oraz zakupić jedną sztukę sprzętu elektronicznego w oferowanej cenie. Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie www.ideabank.pl. Oferta Tablety za lokaty dostępna jest w placówkach Idea Banku, Tax Care oraz Idea Expert. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą, jak i klienci detaliczni. Liczba tabletów, które można kupić w ofercie z lokatą, jest ograniczona.

Źródło: Idea Bank

Szukam Kredytu – Sprawdź ogłoszenia finansowe

Szukaj

Kategorie

KALKULATOR KREDYTOWYKALKULATOR KREDYTOWY

KWOTA PLNPOLECAMYPOPULARNE TAGI